Ferforje Kapı Çeşitleri

Bir iç ya da dış mekânın en önemli belirleyicilerinden biri şüphesiz mekânın kapısıdır. Kapı bize mekânın atmosferi, mekânın içeriği tasarımı, nasıl bir mekân olduğu konusunda birçok fikir verir. Evin resmi ya da rahat, geleneksel ya da modern bir görünümde olduğunu belirleyen unsurlardan biri kapıdır. Aynı zamanda o mekân içindeki kişilerin yaşamlarını daha huzurlu devam ettirebilmelerini sağlayan en önemli güvenlik unsurlarından biri şüphesiz kapılardır.

Ferforje ürünlerinin genel özelliği olan dayanıklılık, sağlamlık, kullanışlılık, kolay temizlenir ve uzun ömür oluşu ferforje kapı ve kapı modellerinde de karşımıza çıkmaktadır. Ferforje demir imalatının sürecinde gösterilen özen ve titizlik ferforje ürün ve tasarımlarında en kaliteli ve dayanıklı haliyle kendini göstermektedir.

Ferforje kapılarının şık ve estetik görünümünün yanında önemli olan bir diğer nokta dayanıklı olması sebebi ile güvenilir olmasıdır.  Bir kapının güvenilir, dayanıklı olması kullanılan malzemenin ne derece dayanıklı olduğuyla paralellik göstermektedir. Son derece dayanıklı, paslanmaz, eskimez demirlerle tasarlanmış ferforje kapıları, beraberinde ev sahiplerine daha güvenli, daha huzurlu bir ortamı getirir. Yıllarca doğallıklarını koruyan bu kapılar, bir iki senede çöpe giden kapılara göre hem daha az maliyetli hem de daha kaliteli ve şıktır. İki senede bir kapınızı yenilemek zorunda kalmak yerine, ferforje kapıları ile evinizi, apartmanınızı, iş yerinizi, bahçenizi yıllarca koruyacak ve ortamın atmosferine yakışır estetik bir görünüm sunacak bu tasarımları tercih etmek çok yerinde bir karar olacaktır.

Ferforje kapılarının birbirinden farklı renk, desen, kendine özgü tasarım ve motiflerle hazırlanmış birçok çeşidi mevcuttur. Ferforje apartman kapıları, ferforje bina kapıları, ferforje garaj kapıları, ferforje villa kapıları, ferforje bahçe kapıları, site kapıları, ferforje cami kapıları, depo ve kiler benzeri yapılar için kullanılan kapılar, iç ve dış alanlar için tasarlanmış kapılar bu çeşitler arasında bulunmaktadır. Yine birçok çeşidi bulunan kapı seçeneklerinden istediğiniz modeli seçme özgürlüğünüz tamamen size aittir.

Ferforje kapı çeşitleri kullanım alanları dışında malzeme olarak da birçok farklı kategori seçeneği sizlere sunmaktadır. Kullanılan malzemeye göre kapı çeşitleri, ferforje kapıları, ahşap kapılar, çelik kapılar, paslanmaz kapılar ve demir kapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Ferforje kapı çeşitleri yapılarına göre yani dış şekillerine göre de farklı seçenekler sunmaktadır. Bunlar, tek kanatlı ya da çift kanatlı biçimdeki kapılar, sürgülü ya da yukardan açılır biçimdeki kapılar olarak müşterilerin beğenesine sunulmaktadır, dolayısıyla farklı tasarımların oluşturduğu birçok ferforje kapı seçeneği ile Köksallar, bir kere daha farkını ortaya koymaktadır.

Ferforje kapıları, demir için son derece kullanışlı olmasının yanında, cam demiri olarak tasarımlandığı, şekillendirildiği ve boyandığı durumda da oldukça şık, modern ve estetik bir görünüme kavuşmakta ve yine kapıların kullanışlılığın ve işlevselliğinin yanında estetikliği de ön plana çıkarmaktadır.

Ferforje kapı çeşitlerinin ücretlendirmesinden söz edecek olursak, kapı çeşitlerinin profil demir ücreti doğrultusunda ücretlendirildiğini söylemek gerekir. Ferforje kapı çeşitlerinin ücreti profil demir ücretine bağlı olarak artar ya da azalır. Ferforje kapılarının ücretlendirilmesinde, motifler, özel tasarımlar, proje bazlı olması, demirin işleme yoğunluğu, rengi ve dokusu, demirin kalınlık ve ağırlığı gibi unsurlar göz önünde bulundurulmaktadır.

Hayallerini kurduğunuz kapıya, hem şık hem kalite hem de güvenilir bir kapı hayallerinize anında ulaşmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçiniz

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri