OTELLERDE FERFORJE KAPILAR

 

Yıllara Meydan Okuyun…

Ferforje ürünler dayanıklılıkları ve güvenilirliklerinin yanı sıra şık ve zarif bir görünüm oluşturdukları için sıklıkla tercih edilmektedir. Kendi evlerimizde olmasa bile gittiğimiz birçok yerde karşılaştığımız ürünlerdir. Kapıların Milattan Sonra 4000’ ler de Mısırlılar tarafından icat edilmiştir. Eski Yunan`da 3 metre uzunluğunda taş kapılara rastlanmıştır. Romalıların ise uzun yıllar bronz kapılar kullandıkları bilinmektedir.9. yüzyıldan beri hayatımızda olan ferforjeler her zaman şık ve gösterişli mekânlar oluşturmamız için destekçimiz olmuştur…

 

 

Farkınızı Yaratın…

Otel dekorasyonunda kapıların seçimi oldukça önemlidir, seçeceğiniz model işletmenizin imajını oluşturacaktadır. Oteller de bu ürünü sıklıkla kullanan yerlerdendir. Özellikle kapı tercihlerini ferforje kapılardan yapan otellere sıklıkla rastlamak mümkündür. Bu oteller geleneksel bir dokunuş, uzun süreli kullanım, güvenlik gibi hedefler ile demir ferforje kapıları kullanmaktadır. Ayrıca ürünün ortama çıkardığı şık ve zarif hava ile tam hedeflenene ulaşabildiklerini söylemek de mümkündür.

 

İddialı Bir Giriş…

Ferforje kapılar kuruma ilk girildiği anda bir gösterişli bir karşılama sağlar. Otelin alternatiflerinden farklı bir işletme olduğu izlenimini yaratır. İstenilen renk ve boyutlarda üretilebilen bu kapılar uzun vadede otele hem maddi hem de manevi fayda sağlar. Çabuk eskimez, sık bakım istemez, kırılma esneme gibi sorunlar yaratmaz. Ayrıca kullanıldığı kurumun imajına da olumlu katkılar sağlar. Zarifliği tüm alanlara yaymak için Ferforje Avize, Ferforje Ayna, Ferforje Demir Askılıklar kullanabilir, otel odalarınızı Ferforje Yatak Karyolaları, Ferforje Komodinler ve Demir Paravanlarla döşeyebilirsiniz. Balo ve yemek salonlarınızda da Demir Ferforje Masa ve Sandalyeler, Ferforje Pencere Pervazları ve Ferforje Aksesuarlar ile zenginleştirebilirsiniz.

 

Ferforje Kapılar her türlü iklim koşulunda dayanıklı olduğu için de çokça tercih edilmektedir. Hammaddesinin demir olması nedeniyle darbelere karşı dayanıklıdır. Bakımı ve temizliği oldukça kolaydır. Uzman kadromuz tarafından sizin için tamamen el işçiliği olarak titizlikle üretilmektedir. Üst düzey kilit sistemleri ile oteliniz kale gibi korunacaktır. Sağlam oluşları sebebiyle uzun süre yapılarını korumayı başarır maksimum verim elde etmenize elverişlidir. İstenilen her ölçüde, her desende üretim imkânına sahiptirler. Tercihe bağlı daha yuvarlak ya da daha keskin çizgiler ile üretilebilir ve şekillendirilebilir. Çiçek ve yapraklı motifler ile şatafatlı bir kapı oluşturulabilir. Lazer kesim motifler size modern dünyanın kapılarını açabilir ya da transmisyon tarz ile klasikten yana bir duruş gösterebilirsiniz. Zaman içerisinde renklerini değiştirebilirsiniz böylece gideri azaltırken şıklığınızdan ve ihtişamınızdan ödün vermemiş olursunuz.

 

Tercihiniz Köksal Ferforjeden Yana Olsun…

Ferforje kapılarda yine en doğru adresiniz Köksal Ferforje olacaktır. Uzun yıllardır sektörde olan ve kendini kanıtlamış olan kurumumuz sizlere en iyi hizmeti vermek için her zaman hazır beklemektedir. Her konsepte uygun olarak hazırlanabilir ferforje kapılarımıza ulaşmak için internet sitemizin kapı çeşitleri bölümüne geçmeniz yeterli olacaktır. Soru ve görüşleriniz için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri