Raylı bahçe kapıları, Köksal Ferforje imzasıyla sizlerin oluyor...

 

Raylı bahçe kapıları, bahçe kapısı modelleri arasından kullanımı en rahat modeller olarak görülmektedir. Ve aynı zamanda bahçelerinizde farklı bir ambiyans için bahçe kapısı seçimi çok doğru olmalıdır.  Evinizin güzelliği ve ihtişamı ilk izlenim olarak kapılardan belli olur. Büyük eve ve bahçeye sahipseniz bu büyüklüğün ihtişamını desteklemek için bahçe kapısının da ihtişamlı olması gerekir. Aynı şekilde bu ihtişamlı kapının kolay açılır ve kapanır olması önemlidir. Demirin işlenmesi ve şekillendirilmesiyle oluşan bu ağır kapılar için Köksal Ferforje’nin raylı bahçe kapıları ilk tercihiniz olmalıdır.

Köksal Ferforje taklit edilmesi zor, her zevke ve ev dizaynına uygun, minimal, otantik, farklı, romantik, oryantal ferforje çeşitleriyle diğer ferforje firmalarından çok daha farklı bir konumda siz müşterilerimize ulaşmak hedefindedir.

Yana kayar bahçe kapıları da ferforje motifleri ile taçlandırılan ve kullanımı rahat modeller arasında yer alıyor. Ferforje alanında dayanıklılık ve zerafet ile birlikte kaliteli Türk işçiliğinin ve mimarisinin en iyi anlatıldığı yerlerden biridir. Ocakta kızaran demirin kaliteli bir işçilik tarafından ortaya çıkmasıyla oluşan bu sanat iç meknalarda olduğu kadar dış mekanlarda da karşımıza çıkmaktadır. Ferforje bir sanat olarak tanımlanmaktadır. Ferforje, Fransızca “Fer forgé” kelimesinden gelmektedir ve Fransızcada “dövme demir” anlamına gelmektedir. Günümüzde Ferforje demirleri artık modern makinelerde standart model ve motifler belirlenerek fabrikalarda üretilmekte ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Ferforje, demirin dövülerek işlenmiş süslü demirler ortaya çıkarma işine denilmektedir.

 

Ferforje Raylı Bahçe Kapısı Örneği;

 

 

Köksal Ferforje Hizmetinizde!

Raylı bahçe giriş kapısı  modeli seçmek için doğru yerdesiniz! Köksal Ferforje, müşterilerinin düşünce ve önerilerini her zaman destekler, müşteri odaklı çalışmayı bir disiplin haline getirir. Bu sebeple gerek ürünleri, gerek müşteriyle olan iletişimi gerek gelişmeye açık vizyonuyla kendini rakip firmalardan sıyırır. Ve buna benzer olarak Ferforje Bahçe Kapıları başlıklı makalemiz de yer almaktadır ve orada ferforje bahçe korkuluklarının genel hatlarından söz edilmektedir. 

 

 

 

 

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri