Site Giriş Bahçe Kapısı

Siteler ev ve apartmanlardan faklı olarak birden fazla yapıdan oluşan ve yüzlerce insanın yaşadığı bir konut türüdür. Günümüzde oldukça artış gösteren sitelerin mimarisi firmalar tarafından belirli konseptler doğrultusunda oluşturulmaktadır. Firmalar da tasarımda kullanacakları malzemeleri bu doğrultuda seçmektedir. Site giriş bahçe kapısı da bu bağlamda üzerinde durulması gereken ve sitenin ilk bakışta gören kişiye genel havasını, tasarımını ve mimari özelliklerini yansıtacak bir üründür.

Yukarıdaki görselde yer alan site giriş kapısı fotoğrafı da bir site uygulamamıza ait olup, sade ama şık tasarımı ve görkemi ile mükemmel bir giriş kapısı örneğidir.

Firmamız kullanım alanı ve çeşidi oldukça değişkenlik gösteren demir ferforje ürünleriyle birçok alanda hizmet vermekte olduğu gibi siteler için de üretim ve satış gerçekleştirmektedir. Biraz önce de belirttiğimiz gibi site giriş kapıları bir sitenin ilk bakışta nasıl göründüğü hakkında ipucu vereceği için oldukça özenle seçilmeli ve tasarlanmalıdır. Konutta yaşayan insanlar ve misafirleri olmak üzere gün içerisinde birçok insan siteye giriş çıkış yapacağı için ferforje site giriş kapıları konsepte uygun ve aynı zamanda sitenin ruhunu yansıtan kapılar olmalıdır.

Ferforje site giriş kapı modelleri güvenliği sağlama ve arttırma konusunda da müşterilerimizin birinci tercihleri arasında yer almaktadır. Çünkü kullanılan demir maddesi ve kalınlığı alanında uzman ustalarımız tarafından belirlenmekte olup ince, kolay eğilip bükülebilecek şekilde tasarlanmaz. Darbelere, iklim koşullarına (yağmur, kar, dolu vb.) ve deprem gibi olumsuz çevresel faktörlere en dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilmektedir.

İnsan sirkülasyonunun çok fazla olduğu bu kalabalık nüfuslu yapılarının güvenliğini sağlamak hiç de kolay değildir. Bu sebepten dolayı gerek dayanıklılık ve sağlamlığı arttırması, gerekse de motif ve desenlerde zenginleştirilerek tamamen el işçiliğiyle üretilmesi sebebiyle ferforje demir site kapısı sizin için en iyi alternatif olacaktır.

Güvenliği daha da arttırmak amacıyla ferforje site giriş kapıları raylı zemin üzerine elektronik olarak da yapılabilir. Böylelikle siteye giriş çıkışlar site sakinleri için elektronik uazaktan kumanda yardımıyla kolaylıkla sağlanabilir.

Köksal ferforje yüksel teknoloji ve lazer kesim ile üretim yapan tesislerinde tamamen el işçiliğiyle tasarladığı motif ve desenleriyle sizlere demir ferforje kapı ürünleri ile uzun ömür garantisi sunar. Paslanmaya karşı korumalı boyalarla boyanan ferforje kapılar uzun süre bakım gerektirmeksizin kullanılabilir.

Köksal ferforje aynı zamanda tüm demir ferforje ürünlerinde müşterilerine hızlı teslimat garantisi sunar. Yapımı gerçekleştirilen ferforje ürünlerin montajı ise yine alanında uzman çalışanlarımız tarafından iş güvenliği standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle montaj hatasından kaynaklanabilecek istenmeyen kazaların da önüne geçilmiş olur. Yüzlerce insanın yaşamış olduğu kalabalık konutlarda böyle bir durumun göz ardı edilmemesi ve riske atılmaması gerekmektedir. Bu sebeple tüm demir ferforje ihtiyaçlarınızda her zaman konusunda uzman firmalara müracaat etmenizi öneririz.

Bize ulaşın…

Eğer siz de site giriş kapınızın yapımında ve tasarlanmasında sizlere yüksek güvenlik garantisi sağlayacak bir demir site giriş kapısı tasarımı ya da yine siteniz için farklı bir demir ferforje ürünü yaptırmak isterseniz bizi +90 (212) 232 53 91 veya +90 (533) 334 67 82 numaralı telefonlardan arayabilir ya da firmamızı ziyaret ederek alanında uzman ekimizle birlikte site giriş kapınızı zevkiniz doğrultusunda dilediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Herhangi bir modele karar vermeden önce ilgili sekmeyi tıklayarak web sitemizde yer alan diğer modelleri ve işlerimiz de incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri