Hakkımızda;

Köksallar Ferforje Demir Mobilya Dekorasyon 1995`ten beri ferforje ve ahşap imalatıyla her türlü proje ve mobilyada kaliteli müşteriye, kaliteli iş sunmayı kendine prensip edinmiştir.

Köksallar Ferforje olarak siz hayal edin biz yapalım, her türlü demir el işçiliğini özel işçilik ile kaliteli olarak sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sunuyoruz...

1995 yılında beri gücümüzü referanslarımızdan alıyoruz... İşte referanslarımızdan bazıları...

Çırağan Sarayı`nın pencere demir parmaklıkları Köksallar Ferforje atölyesinden çıktı. Köksallar Ferforje olarak Suud saraylarına altın yaldızlı muhteşem merdiven tırabzanları yaptık. Ürdün`e tavan avizeleri sattık. Sudan`a bile villa kapısı gönderdik. Ali Koç, Saray Muhallebicisi, Tolga Han, Fantasia Otel, Magic Life müşterilerimizden bazıları...

Neden Biz;

Ferforje Kapı Modelleri alışılmış ahşabın dışına çıkarak, ferforjeyi gerçek anlamda el sanatı ile birleştirdik ve aynı zamanda paslanmaması için, hem galvanizli hem de elektro statik boyalı üreterek kalitede son noktayı yakalamış bulunmaktayız. Bu ürünleri aldığınızda hiç sorun yaşamadan yıllarca kullanabilirsiniz. 

Biz zaten 10 yıl paslanmama garantisi veriyoruz. Sağlamlığına gelince de herhalde yüz yıllar; hani tarihi eserlerde gördüğünüz demirler gibi? Biz bu yeni açılımımızla bahçe mobilyasında çok iddialı şekilde varız diyoruz. Ferforje Kapı Modelleri  hem kullanışlı hem de sanatsal ürünlerle yaşamak isteyenler için. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünlerimiz patentlidir.

 

Farklı Olmak , Farklılığı Hissetmek İstiyorsanız ferforje kapı çeşitleri için Bize Ulaşın !

 

Fabrikamız;