DEMİR BİNA KAPILARI

Oturduğunuz apartmanda güvenliği sağlamak ve şık bir görünüm oluşturmak için ferforje bina kapısı yaptırabilirsiniz. Farklı tasarımlar ve el işçiliğinin buluştuğu ferforjeler, evinizin dışında da istediğiniz görünüme ulaşmanızı sağlar.

Bina kapıları sağlam olmalıdır. Her türlü koşulda dayanıklı kalmalıdır. Ayrıca uzun ömürlü kullanımı sağlamalıdır. Dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı bir duvar oluşturmalıdır. Bunun için kullanılabilecek en sağlam ürün demirdir. Ferforjeler de, demirin yüksek ateşte dövülmesi ile oluşmuş şekillerdir. Yani demirden elde edildiği için sağlamlık ve dayanıklılık açısından beklentiyi karşılayacaktır. Bu ürünlerin bakımları da oldukça kolaydır. Yılda bir yaptıracağınız boya ve bakım ile uzun süreli kullanım sağlama olasılığınız artacaktır.

BİNA KAPISI MODELLERİ

Görseldeki modelimizde, cam ağırlıklı çalışılmıştır. Bu camlar isteğe bağlı olarak renkli, düz, desenli veya buzlu cam olarak tercih edilebilir. Bina kapılarında ferforje ve camın uyumu gözler önündedir. Renk seçimi binanın dış cephesi ile mükemmel bir uyum sağlamıştır. Köşeli yapılarda tasarlanmış kapı modeli, içerisindeki detayların yumuşak geçişleriyle bir denge ve uyum sağlamış. Bunlar tamamen isteğe bağlı olarak değiştirilebilen şeylerdir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunsa tasarımlar yapılabilir.

Birçok farklı seçeneği içinde barındıran ferforjeler, kapı alanında da isteğinize bağlı olarak sizlere çok sayıda seçenek sunmaktadır. Binanızın dış cephesi ile uyum sağlayacak ve güvenliğinizi sağlayacak bina kapısı modeli, ister keskin hatlı olsun, ister daha yumuşak geçişlere sahip olsun, sitemizde bununla ilgili çok sayıda görsel ile karşılaşabilirsiniz. Renk seçenekleri ve motif detaylarını yakından inceleyebilirsiniz. Mutlaka aklınızda şekillendirdiğiniz modellerden biri kataloglarımızın arasındadır. Detaylı bilgi için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri