Ferforje garaj kapıları ve bahçe kapıları

Demir üretimi sonucunda tasarımları ile ön plana çıkan ürün ferforje garaj kapıları ismi ile anılmaktadır. Bundan seneler öncesinde hayatımıza girmiş ve ürünler konusunda her zaman farkındalık yaratacak seviye de örnekleri önümüze çıkmıştır.

ferforje garaj kapısı modelleri

Yukarıdaki resimde görmekte olduğunuz örnek en son çalışmamız olmakla birlikte. Ferforje garaj kapıları arasında sundurma şekli ile kullanılmıştır. Bu model aslına bakarsanız bahçe kapısı uyarlaması yapılabilen garaj olarakta kullanılabilecek dekora sahip bir üründür. Kesinlikle yıpranma yapmaksızın tepesindeki sundurma ile senelerce evinizin bir şaheseri olarak kalacaktır. Tamamen sizin isteğinize bağlı olarak ferforje garaj kapıları model olarak bahçe içindede kullanılabilmektedir.

Ferforje garaj kapıları demir modelleri için en uygun tercih diyebiliriz. Alt tarafta mermer kullanılmadığında ve sürgülü olarak işlev kazandırıldığında örnek bambaşka bir şekil alacaktır. Onu da ikinci resmimiz altın göstereceğiz. Daha yakından görerek anlamanız konusunda yardımcı olacak bir resmi birlikte değerlendireceğiz.

Ferforje garaj kapıları detayları

ferforje garaj kapıları

 

Desenlerinde zerafet ve dekoratif zenginlik bulabileceğiniz üretim de uygun koşullarda detaylarında boğulabileceğiniz modelleri üretilebilmektedir. Son zamanların belki de en çok tercih edilenleri diyebileceğimiz örnekleride Köksal firması ile bizler tarafından yapılmaktadır. Her ürün de farklı bir yansıma bulabileceksiniz.

Buradaki çalışmamız üzerinde duvardan tutunda diğer bahçe kapısına kadar uydururak ferforje garaj kapıları oluşumu sağlanmıştır. Nereden bakarsanız bakın her metrekaresinde yılların birikimi ve izi yansımaktadır.

Ferforje garaj kapıları yapım aşamaları

Ferforje garaj kapısı modelleri arasından seçim yapmış birisi adına üretim hemen başlayabilir. Bunun gerçekleşmesi adına ise öncelik kesinlikle modellerin motifi eşliğinde belirlenmesi sonucu gerçekleşmelidir. Ardından boyama ve motif uyumu gibi işlemler sonuçlanır. Bunun sonucunda ise yukarıdaki referansımız şeklinde bir ürün meydana gelir. Garaj için ayrı giriş kapısı, bahçe kapısı için ayrıca üretimler bu şekilde gerçekleşmektedir.

Ferforje garaj kapıları örnek modellerimiz neredeyse 2.000 Bini aşkın çeşidi ile kategorimizden incelenebilmektedir.