Ferforje Kapılar

Ferforje Kapıları ve Modelleri Hakkında

Öncelikli olarak ferforje demir dövme sanatı olarak bilinir. Kapı ise bilindiği üzere açılır kapanır kanatlara sahip giriş çıkışı sağlayan kanatlı ürünlerdir. Peki ikisi birleştiğinde ise ferforje kapıları ve modellerini oluştururlar. Yani ferforje demir sanatı kapı modellerini farklı ayrıcalıklı kılmayı sağlayan ham maddesi son derece güçlü ürünler diyebiliriz.

Ferforje Kapıları Modelleri Detaylandırması

Demir çeşitliliği bakımından zengin ferforje kapıları modelleri de yukarıda bahsedildiği üzere değerli ürün olan demir işlemesi ile zengilentirilir. Bu demek oluyor ki her ürün için ayrı bir model diyebiliriz. Referanslarımızda 1000`i aşkın ürün üzerinde çalıştık modellerin hemen hepsi birbirinden farklı görünmektedir. Sebebi ise ferforjelerin tek düze ve sıkıcı olmamasıdır.

Ferforjeyi evin de işyerinde kullanmak isteyen tüm modelleri iyice incelemelidir. Çünkü tam anlamı ile estetiği senelerce yanınıza götürmenizi sağlayacak tarihi eser niteliğinde ürünleri kapsamaktadır.

Ferforje Kapıları Modelleri Fiyatları?

Demir profil ücretleri doğrultusunda oluşan ferforje kapı fiyatları tüm ürünlerde olduğu gibi işleme motif, kalınlık incelik, ölçü ebat faktörleri ile ilişkili olacak şekilde ücretlendirilmeleri yapılır. Her yerden ürün alınmaz ancak atölyesini ziyaret ettiğiniz bir ferforjeci size güven verecektir ki vermek zorundadır.

Uygun fiyatlarla kapı sahibi olmak adına ne güvenliğinizi ne de paranızı çöpe atın. Sonuç olarak kaliteli ürün senelerce sizin yanınızda olacakken normal bir demir kapı ile bu durumu sağlayabilmeniz mümkün değildir. Ferforje kapı fiyatlarımız şu şekildedir;

Ferforje Kapı m2 FiyatlarıFerforje Fiyat m2 Fiyat ListesiAğırlıklarıAdetKod
 1 Villa Kapıları m2 Fiyatları2,02TL 0,040 1 1
 2 Bahçe Kapıları m2 Fiyatları1,35 TL 0,20 1 2
 3 Garaj Kapıları m2 Fiyatları 2,05 TL 0,045 1 3
 4 Bina Kapıları m2 Fiyatları12,38 TL 0,040 1 4
 5 Apartman Kapıları m2 Fiyatları37,02 TL 0,020 1 5
 6 Site Kapıları m2 Fiyatları54,03 TL 0,0120 1 6
 7 Ferforje Demir Kapıları m2 Fiyatları74,03 TL 0,030 1 7
 8 Ferforje Kapı Modelleri Fiyatları

Ferforje Kapıları Çeşitleri Nerlerdir? Nerede Yaptırabilirim

Üretimler doğrultusunda ferforje kapıları ile çeşitleri kullanıldığı alana göre değişiklik göstermektedir. Amaç ve kullanım farklılıkları ürünlerin modellerini ve türlerini artırır nitelikte olmuştur. Sıralama şu şekilde gerçekleşiyor.

 • Ferforje villa kapıları genel olarak bahçe giriş eşliğinde kullanımları gerçekleşmektedir.
 • Ferforje bahçe kapıları garaj çeşitleri olan demir ile bütünleşmiş örnekler doğrultusunda oluşturulurlar.
 • Malikane kapıları için özellikle kullanım şartları doğrultusunda ölçekler büyük olarak tasarlanırlar. Garaj ve bahçe olarak kullanılanları en yaygın olanlarıdır.
 • Ferforje garaj kapısı yıllar boyu kullanımda en çok detaya sahip işlevselliği ise motorlar ile desteklenmekte olan örnekler dizini diyebiliriz.
 • Ferforje kapıları genel tabiri bu ifadedir. Tüm ürünleri geçerli kılmaktadırlar.
 • Demir Kapıları örnek olarak çok çeşitli olabilir ancak ferforje kapıları ile eş değer olarak görülmektedir.
 • Ferforje apartman girişi kapısı denildiğinde akla daire ve ev kapısı gelmektedir.
 • Ferforje bina giriş kapıları bölge genelinde uyumludur.
 • Site giriş kapıları apartman ve bina ile eş değer modelleri incelenebilmektedir.
 • Konut kapıları klasik çizgiler ile aynı motifler kullanılarak oluşturulabilir.
 • Cami Kapıları tarihi veya geçmişi yansıtan motifler ile zenginleştirilerek modern bir cami kapısı elde edilebilir.

Ferforje Kapıları Modelleri

Şeklinde liste uzayıp gitmektedir.Kurumsal,kamusal,işyerleri ve okul gibi alanlara da kullanıldığında iyi sonuçlar alacaksınız. Ferforje kapı modelleri imalatı da Köksal ferforje olarak atölyemizde imalatı gerçekleşmektedir. Ferforje ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

0,