Pencere Korkulukları

 

Yaşamın Parçası Ferforje Pencere Korkulukları

Cam demiri ve ferforje pencere korkulukları demir doğrama sanat işçiliği kullanılarak yapılmaktadır. Modelleri her zaman ileriye dönük ve en güncelleri olmuştur. İsim olarak pencere sistemleri, cam korkulukları, ferforje pencereler, demir parmaklık gibi takma adlara sahip olsa da en önemlisi pencere korkulukları terimi ile yaygınlaşmış olanı kullanmaktır.

Ferforje pencere korkulukları hayatı kolaylaştırmanızın yanı sıra mini balkon etkisi ile çiçeklerinizi ve dekoratif ürünlerinizin sunumunu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Pencerelere uygulanan bu demir doğrama işçiliği zaman ile hakkettiği konuma gelmiştir.

 

Cam Demirleri olarak Ferforje Pencere Korkuluk Sistemleri Kullanım Alanları

Yapısal anlamda pek çok şey ifade eden bu ürünler her alan da kullanılabilir olarak tasarlanmakta ve PNG versiyonları bu şekilde oluşturulmaktadır. Pencere korkulukları ferforje ile son pek çok alan içerisinde kullanımı artmıştır. Sistem olarak hırsızı tamamen engelliyor oluşu ve standartların da üstünde modelleri artık büyük yapı ve kurumlar içinde kaçınılmaz fırsatları doğurmuştur.

 

  • Ferforje pencere korkuluk sistemleri alacağınız firma garanti vermeli otel, cafe gibi alanlara hizmet vermiş büyük kuruluşlar olmalıdır.
  • Ferforje pencere korkuluk ileriki dönemlerde teknik servisi olası durumlar sonucunda sağlayabilmelidir. Bu da büyük firmalarca tercih edilmemizin başlıca sebeplerindendir.
  • Ferforje pencere korkuluk imalatı yapan firmanın isim olarak sağlam referansları biriktirmiş olması önemlidir.
  • Ferforje modellerinin TS uyması pencere sistemleri için belirlenmiş kuralların dışında üretimler yapmaması gerekmektedir.
  • Ferforje pencere korkulukları bir dizi testten geçmesinin ardından duvar uygulamalı bağlantı profilin montajlama işlemesi o şekilde başlatılmalıdır.

Cam Ferforje Pencere korkuluk m2 Fiyatları

Cam ferforje pencere m2 fiyatları genel itibari ile kaliteli ürünleri uygun koşullarda sahip olmak isteyenler adına tasarlanır.Ancak birinci sınıf ve kalitesinden ödün vermeyen özel demirler kullanılmaktadır.Cam korkulukları ferforje pencere 2 fiyatlarını etkileyen etmenleri sıralamak istiyoruz.

  • Cam için yapılacak olan pencere korkulukları boya işlemleri ile renklendirilecek mi? Bu aşama kesinlikle önemlidir ve bilinmesi gerekir.
  • Ferforje pencereler için kilit ve aksesuar uygulaması yapılacak mı yapılacak ise ne kadar olur.
  • Ferforje demir doğrama ile yapılmış pencere korkulukları imalat süresi ölçü ve ekstra motif kullanımlarına göre belirlenir. Genel itibari ile 5-7 gün arasında değişimler görülmektedir.  
  • Üst demir bağlantıların ölçüsü kaça kaç olacaktır veya alt bağlantı demirleri ölçülendirilmeleri alındı mı.

Şeklinde uzayıp giden liste sonucunda fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ferforje Pencere Demiri m2 Fiyatları

Ferforje pencere korkuluk m2 fiyatları ödeme yöntemi olarak peşin ve kredi kartı ile taksitli ödeme imkanlarını müşterilerimize sunmaktayız.

FERFORJE PENCERE KORKULUK MODELLERİ

NORMAL MODELLERİ

İŞLEMELİ MODELLERİ               

BOMBELİ MODELLERİ          

ÇİFT VEYA TEK KANATLI MODELLERİ    

KORKULUK DEMİR BAĞLANTILAR 

15*40 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

15*35 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

10*30 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

30*30 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

PROFİL DEMİR BAĞLANTISI

15*30 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz            

15*35 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

10*30 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

20*20 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

DUVAR ÜZERİ BAĞLANTILAR

MONTAJ AŞAMASI

10*30 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

15*35 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

10*30 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

10*10 ferforje katalogdan inceleyebilirsiniz

Motiflendirmeler

4 TL

4

4 TL

4 TL

ÖDEME ŞEKİLLERİ

PEŞİN VEYA KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

 Şeklinde bir tablo ferforje pencere korkulukları modelleri adına bilgilendirici olabilir. Muhtemelen yeterli gelmeyecektir. Bunun için ise sadece yetkili ile görüşülmelidir. Teknik tüm detayları vermek adına telefon bilgilerimizden ulaştığınız da yardımcı olacaktır. Tam anlamı ile baş yapıt değerinde işlemelere sahip ferforje pencere korkulukları için modelleri sistematik bir düzen yapısında değerlendirmekte fayda görüyoruz.

Kimse adına artı bir durum oluşturmaz diyemeyiz. Bu sebeple ferforje pencere demirleri güvenlik tedbileri için en üst seviyeler de kullanışlı hale getirilmesi yöntemi ile tasarımları gerçekeleştirilir.

 

0,