Villalar İçin Doğru Bahçe Kapısı Seçimi

 

Villa bahçe kapıları genelde olması gerekenden daha ihtişamlı olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü sonuçta hem villanızı en iyi şekilde gösterecek olan kapı modeli bu modeldir. Hem de aynı zamanda ana girişte olduğu için sizin açınızdan da daha yararlı olacağını düşünüyorum.  Bu yüzden villa kapısı seçimi konusunda bahsetmek istiyorum biraz.

Villalar genelde lüks yapılandırmalar olduğu için bahçe kapısını seçerken lüks bahçe kapılarından seçebilirsiniz. Şöyle ki sönük bir bahçe kapısı seçerseniz eğer villanızın ihtişamlı yapısı da pek kalmaz. Bu yüzden eğer güzel görünüme ve ihtişama önem gösteriyorsanız eğer mutlaka bu modellere göz gezdirmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra önem arz eden diğer bir konu da vardır. Bahçe kapısı yani giriş kapıları bir nevi güvenliği sağlayan unsurlar arasında da yer almaktadır. Yani ana girişi çıkışı sağladığı için sağlam ve dayanıklı bir bahçe kapısı seçilmelidir. Yüksek villa bahçe kapısı en güvenlikli sayılan kapılar arasındadır. Hal böyle olunca yüksek bir kapı seçiminde bulunabilirsiniz. Genelde bu yüksek kapılar ile birlikte villanızın etrafını çevreleyen duvar üstü korkulukları ile güvenliği olabildiğince ileri seviyeye taşımak mümkündür.  Ve bence küçük yapılı bir kapıdansa yüksek yapılı kapılar da estetik açısından daha güzel durmaktadır.  Ve bir de villa kapısı seçerken dış cephede kullanılan bütün detaylara dikkat etmenizi önerebilirim. Dış cephedeki renkler, dekoratif süsler ve buna benzeri şeyler ile kapınızı daha güzel gösterme şansına ve bu sayede villanızı da daha güzel gösterme şansına sahipsiniz. Renk ve desenleri uydurduktan sonra ortada gerçekten harika işler kalıyor.

 

 

Villa Bahçe Kapısı için bakıldığında derin motiflerden oluşan ferforje kapı modeli görüldüğü gibi ihtiyacı karşılayan niteliktedir.Villa kapıları bazında en dekoratif ürünleri sergilemekteyiz. Yukarıdaki modelimiz özel tasarım şeklinde yapılmış güzel bir modeldir. Sade yapısının yanında farklı da bir tazı bulunmaktadır. Bir de ferforje motifleri ile işlenmiş bahçe kapıları diğer bahçe kapılardan daha hoş durduğunu düşünüyorum. Ve sağlamlık açısından bu kapıları daha uygun buluyorum. Bunza benzer birçok ürün yer almaktadır sitemizde. Siz de firmanıza özel tasarımda bir kapı ya da binanıza özel bir kapı modeli yaptırabilirsiniz. 

 

 

 

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri