KLASİK DEMİR KAPLAMA VİLLA KAPILARI

KLASİK DEMİR KAPLAMA VİLLA KAPILARI - MİMARİ VİLLA KAPISI MODELLERİ - KİŞİYE ÖZEL VİLLA KAPILARI - SANATSAL İŞLEMELİ ÖZEL EL İŞÇİLİĞİ VİLLA KAPILARI MODELLERİ

Villa Kapıları

Villa kapıları, son zamanlarda tasarım açısından da gözle görülür bir değişim göstermeye başlayan modeller arasında yer almaktadır. İlerleyen teknolojiler sayesinde, büyük yapılarda villa kapıları tasarlanmaya devam ederken; birden fazla alternatifin kullanılması da mümkün hale gelmeye başlamıştır. Villa kapıları hazırlanırken, birden fazla tasarım alternatifi kullanıldığı gibi, kaliteli malzemelerin varlığı da ön plana çıkmaya devam etmektedir. Bununla beraber, ürünleri tasarlamaya devam eden kişilerin; alanında uzman, tasarımcılar olması çok önemli bir husustur. Firmamız, uzun yıllardır; tasarım konusunda profesyonel bir çalışma sergilemeye devam ettiği için; ürünlerin hazırlanma ya da teslim edilme aşamasında herhangi bir sorun yaşanmasının mümkün olmadığı bilinmektedir.

 

DEMİR KAPI MODELLERİ - FERFORJE KAPI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI

Villa Kapılarının Özellikleri Nedir?

Villa kapılarının özellikleri, hem yapı hem de hazırlanma aşamaları açısından birden fazla seçenekte karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Villa kapılarının, kaliteli ürünlerden faydalanarak hazırlanması çok önemli olduğu gibi; tasarım aşamasında kullanılan malzemelerin çeşitliliği de çok önemlidir. Bunun sebebi ise, kapıların ön plana çıkması içindir. Villa kapısı yaptırmak isteyen kişilerin, dikkat etmesi gereken bazı özellikler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Villa kapısı yaptırmak isteyen kişilerin, motifler konusunda araştırma yapmasında da fayda vardır. Firmamız, villa kapılarının gösterişli yapılarını ön plana çıkarmak için; kare demir motiflerden yararlanarak; dayanıklılığı da artırmıştır.
  • Villa kapısı yapım aşamasında, dışarıdan görünmüyor olsa da en önemli husus; kapıların kasasıdır. Kapı kasaları, ürünlerin sağlamlığı ile alakalı bir durumdur.
  • Villa kapısı içerisinde tasarım bir kapı kolu olmakla beraber, değerli mücevherlerin güvenli bir şekilde saklanabilmesi için çekme kol da yer almaktadır.
  • Villa kapıları içerisinde, villa kapısı kilidi konulmaktadır. Bu nedenle, çok yüksek bir koruma sistemine sahiptir.
  • Villa kapılarının tasarım aşamasında dikkat edilmesi gereken öğelerden bir tanesi ise; kapının kilit kısmıdır. Kilit kısmının, özenli bir şekilde tasarlanmış olması; büyük bir önem arz etmektedir.

Yukarıda verilen özelliklerin bazıları, tamamen tasarımla alakalı olan süreci kapsamaya devam ettiği için; ev sahiplerinin nezlinde gerçekleşecek olan işlemlerdir. Ancak, kapıların iç kısmı tasarlanırken; görünümden ziyade, yapının sağlam olması göz önüne alınmaktadır. Bu doğrultuda, firmamızın profesyonel bir hizmet vermeye devam ettiği ve piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösterdiği de yetkililer tarafından verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

 

DEMİR KAPI MODELLERİ - FERFORJE KAPI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI

İç Villa Kapısı Tasarımı

İç villa kapısı tasarımı yapılmaya devam ederken, kullanılabilecek birden fazla figür ve tasarım şeklinin olduğu bilinmektedir. Bazı kişiler, kapılarının üzerinde çeşitli desenlerin olmasını talep etmeye devam ederken; bazı kişilerin ise, düz metal ya da cam figürlerden yararlanmak istediği bilinmektedir. Bununla beraber, kapının genişliği ve rengi de tasarım açısından önemli bir yere sahiptir. Son zamanlarda, villa kapılarında en sık tercih edilen renkler ise; beyaz ve siyahtır. Fakat isteğe bağlı olarak bu renklerde değişiklik yapılmaya devam ettiği bilinmektedir. Aynı zamanda, iç villa kapılarının tamamen ahşaptan yapılabildiği ve iç kısmının sağlamlaştırılarak, profesyonel bir işçilik çıkarılabildiği de bilinmektedir. Bu sayede, villa kapısı yaptırmak isteyen kişilerin; hayalini kurduğu tasarımı kısa süre içerisinde elde edebilmesi de mümkün hale gelmiştir.

DEMİR KAPI MODELLERİ - FERFORJE KAPI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI

 

Villa Kapısı Teslimatı

Villa kapısı teslimatı, ürünün kendi tasarımcıları tarafından gerçekleştirilecektir. Villa kapıları tasarlanmadan önce, gerekli ölçümler alınacağı için; monteleme esnasında da herhangi bir zorluk yaşanması söz konusu olmayacaktır. Ürün siparişinin verilmesinin hemen ardından, yetkililer tarafından belirlenen tarihte; planlı bir şekilde monteleme işlemi gerçekleştirilecektir. Ancak, tasarımların yapısına bağlı olarak; teslimat süresinde olan değişiklikler de söz konusu olmaya devam edebilir. Fakat firmamız bu konuda da oldukça titiz davranmaya özen gösterdiği için, daha önceden belirlemiş olduğu teslimat tarihinin dışına çıkmayacak ve monteleme aşamasında; ev sahiplerini aramayı da ihmal etmeyecektir.

 

DEMİR KAPI MODELLERİ - FERFORJE KAPI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI

 

 

DEMİR KAPI MODELLERİ - FERFORJE KAPI MODELLERİ - VİLLA KAPILARI

 

KLASİK DEMİR KAPLAMA VİLLA KAPILARI

KLASİK DEMİR KAPLAMA VİLLA KAPILARI - MİMARİ VİLLA KAPISI MODELLERİ - KİŞİYE ÖZEL VİLLA KAPILARI - SANATSAL İŞLEMELİ ÖZEL EL İŞÇİLİĞİ VİLLA KAPILARI MODELLERİ

Yorumlar
Yorum yaz