Ferforje bahçe kapıları hakkında detayları

Ferforje bahçe kapıları yıllar öncesinde ilk olarak garaj kapılar olarak isimlendirilirlerdi.Ancak günümüz de kapı çeşitliliğinin artması üzerine pek çoğu bölümlere ayrılan modelleri incelemekte detay olarak farklılaşmakta.

Ferforje demir bahçe kapısı özelliklede modelleri ile küçük çaplı bir giriş bölmesinde yer alabildiği gibi büyük ve gösterişli bir villa için de biçimlenebilmektedir.Senelerdir kullanılmakta olduğunuz ferforje bahçe kapıları renklendirilebilir tekrar hayata döndürelebilir biçimlere getirebilirsiniz.

Ürünlerin kullanım alanlarının yelpaze olarak geniş olması da bunun üzerin de etkilidir.Son yıllarda ferforje bahçe kapıları gerek yenilikçi olması gerek ise uygun fiyatları ile evlerin gözdesi konumuna gelmesi kaçınılmaz olmuştur.Şık görünümlerin altında ki ince detayları sayesin de ferforje rahat ve kullanışlı modellerdir.

 

Ferforje Bahçe Kapıları Ahşap Modern Modelleri

Ferforje bahçe kapıları modelleri ise tüm bahsettiklerimiz gibi motiflendirme ve boyama işlemleri yapılan ürünler de ki çeşitlilik sayesin de rakamsal olarak artışlar yaşar.Sadece bakım yaptığınız da bile eski ferforjeniz bambaşka bir hale dönüşecektir.

Hem tasarımları özgün hem de villa,malikane gibi alanlarda sürgülü olabilen kayar bahçe kapısı modelleri bilindiği gibi ferforje ile son derece uyumludur.Bilmeniz gereken püf noktalar arasında modellerin sadece resimler arasından seçilerekte imalatı yapılabileceği unutulmaması gereken bir noktadır.Bu şekil de özgün modelleri tamamen eviniz de taşıyabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği gibi ev girişleri için bu ürünün yer önemlidir.Sokak görüntüsünü alır ve sizin sınırlarınızı çizme konusunda yardımcı olur.Tüm bunları göz önünde bulundurarak seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.
Ferforje bahçe kapısı modellerimiz dışın da ferforje kapıları da buradan inceleyebilir üretim gibi bir düşünceniz var ise bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Ferforje bahçe kapısı modelleri olarak yukarıdaki kapı modelimizi değerlendirmeye alırsak eğer iki tane kapı modelinin yan yana şekilde durduğunu görmüş oluruz. İki aynı kapı ama iki kapının da kullanım amacı farklıdır. Biri garaj kapısı olarak tercih edilmekte iken diğer bahçe kapısı olarak kullanılmaktadır. Cam panel üstüne ferforje motifleri işlenmiştir tüm bu iki kapıda da. Ağırlıklı siyah rengine yer verilmiştir. 

 

Ferforje villa bahçe kapısı

Buda modelleri arasında dikkat çeken farklı bir modele denk gelmektedir. Kullanımı ismi üzerin de olduğu gibi villa kesimlerinde gerçekleşirken. Raylı ve kayar kapı modelleri olarak fonksiyonlarına eklemeleri de yapılabilmektedir.

Ferforje bahçe kapıları bu denli çok yönlü ve kullanımı rahat olması ise kesinlikle örnekleri değerli kılmaya devam eder nitelikte modern modellerin oluşumunda etkisi büyük rol oynar.