Modern Villa Kapısı

Modern Villa Kapısı

Modern villa kapısı, modern çizgilerle tasarlanmış kapılara verilen addır. Bu kapılar ahşap, cam, demir, çelik ve PVC gibi pek çok farklı materyal ile tasarlanabilir. Tasarlandığı materyale göre farklı özellikler gösteren bu kapılar, farklı avantajları da tüketiciye sunar.

Modern çizgiler ile bezenmiş bu kapılar yalnızca villalar için üretilmez. Tasarımın içinde villa geçse de malikâne, yalı, göl evi, konak ve hatta çeşitli otel gibi binalar için tasarlanmış lüks kapı çeşitleri manasına gelmektedir.

Ahşap Villa Kapısı

Ahşap villa kapısı, ahşap malzemelerden üretilen doğal materyalli bir kapı ürünüdür. Oldukça şık bir yapıya sahip olan bu ürünler modern modeller ile üretilebildiği gibi klasik modellerle de üretilebilir.

Ne var ki bu kapı çeşitleri ne kadar şık ve zarif ürünler olursa olsun; demir kapılar kadar sağlam, dayanıklı ve dirençli değildir. Bu nedenle eğer kişi, illa ki ahşap modern villa kapısı istiyorsa demir kapı çeşitleri içinde yer alan ahşap ferforje villa giriş kapılarına bakabilir.

Cam Demir Villa Kapısı

Cam demir villa kapısı, pek rağbet görmeyen ürünlerdendir. Bunun nedeni tamamı ile cam ile tasarlanmış kapıların kırılgan bir yapıya sahip olmasıdır. Tıpkı ahşap kapı çeşitlerinde olduğu gibi illaki cam tasarıma yer verilmesi istenen ürünlerde modern ferforje cam villa kapısı modelleri tercih edilebilir.

Ferforje Demir Villa Kapısı

Ferforje demir villa kapısı, demir doğrama kapı sistemlerindendir. Demir dökümün yapısı gereği oldukça sağlam, uzun ömürlü, dayanıklı ve şık ürünler olan bu ürünler gerek yağmur suyunun rutubetli yapısına gerek güneş ışınlarının renk soldurucu yapısına gerekse de lodos ve fırtına gibi rüzgârların savurduğu bir takım nesnelerin çarpmasına karşı dirençli ürünlerdir. Bu nedenle uzun süreli kullanım ve uzun süreli estetik görünüm amaçlayan tüketiciler villa kapısı tercihi demir kapılardan yana kullanmalıdır.

0,